Mycoplasma genitalium 23.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, käisin 18. August teie juures meestekliinikus. Tegin uriiniproovi ja sain vastuse neljapäeval, Mycoplasma genitalium oli positiivne. Teie kliinikumist helistas mulle üks naisterahvas ja ütles, et kahjuks olete te töölt juba lahkunud ja ei saa ravimit välja kirjutada. Kahjuks ei saanud tulla ka täna vastuvõtule kuna lendasin töö asjus kuuks ajaks Hispaaniasse. Pöördusin siis neljapäev perearsti poole ja ta kirjutas mulle ravimi nimega Azitrox. Kahjuks ei saa aru, et midagi muutunud oleks, urineerides siiani ebamugavustunne. Olen neli päeva antud ravimit võtnud, Sain kuueks päevaks Azitroxi ravimi, 500mg ühes tabletis ja 1 tablett päevas. Perearst täpselt ei teadnud ka millist rohtu kirjutada. Kas saaksite mind aidata ravimi osas mida kasutama peaksin?
Lisaks oli põletiku näitaja kõrge, Leukotsüüdid 2279.9 ↑↑ (<41 E6/L)

Kõike paremat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mükoplasma genitalium on täna kõige keerulisem kusitipõletikku põhjustav mikroob. Ravi on tõesti keeruline ja vajab enamikel juhtudel korduvaid ravikuure. Azitro on ravijuhiste järgi õige ravim, kuid ravitulemus on tänase seisuga 50% juures.
Võite pöörduda Hispaania naha-ja suguhaiguste arsti poole.
Meie kliinikus on sellisteks kaugvisiitideks üle ilma võimalik tellida Zoom visiiti.
Kliinik.ee keskkonnas ravimite kirjutamine ja varasemate haiguslugude ja uuringutega tutvumine pole kahjuks võimalik.