Uriin seemenepurske asemel 22.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Seksides tuli sperma asemel uriin sugutist välja, kas see on probleem millega pöörduda arsti juurde?
Kuid see peaks olema võimatu?
Esimene ring oli normaalne seemnepruse, teine ring tundus, et uriini ja sperma segu, kolmas ring normaalne seemenpurse. Neljas ring hommikul tundus, et puhas uriin. Teine ja neljas "pauk" tulid peale pikka vahekorda ja siis käega stimuleerimist. Olin tarbinud ka Cenforce 100mg 1/3 tableti õhtul.

Mõned aastad tagasi tehtud kubemesonga opp, kas seal kinni õmmeldes/lõikust tehes võis midagi juhtuda, mis mõjutab antud sündmust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma koosneb kolmest põhikomponendist. Suurim osa seemnepõiekestest, järgmise osakaaluga eesnäärmest ja u 5% spermid ja munandist-munandimanusest pärinev sekreet. Lisaks pisut ka kusiti lisanäärmete sekreeti.
Kõik need sekreedid on erineva viskoossusega ja arvan, et see "kusi" oli kas eesnäärme või lisasugunäärmete sekreet.
Peamine mida sellest võiksite õppida on - kuulake oma keha. Lisaks on seksis üks baasiline reegel, et kvaliteet on enamasti oluliselt tähtsam kui kvantiteet.
Kui süda rahu ei anna, siis tulge vastuvõtule. Võiks ära teha hormonaalsed, eesnäärme ja sperma uuringud.