Üliaktoivne põis 12.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Olen teie jutul käinud varem, probleemiks tihe urineerimine ja põie mittetäielik tühjenemine
Nüüd on asi päris hull, et kas tegemist üliaktiivse põiega, enam ei suuda kinni pidada.
Eriti annab tunda siis kui on selline põletiku tunne sees,varem tekkis see põletiku tunne pohmelliga ja põit oli raske kontrollida, nüüd ei võta alkoholi peaaegu üldse , aga mingi külma saamisega tekib bronhidesse põletik, kuigi perearsti juures vereproov seda ei näita , rindkere hakkab kuumama,ja siis on ka põis väga aktiivne

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellise mure põhjus võib olla kas eesnäärme või põielihase regulatsiooni tasemel. Ravi neil aga täiesti erinev.
Soovitan tulla vastuvõtule.
Vastuvõtu eel võiks kokku leppida aja kusevoolu kiiruse ja jääkuriini määramise uuringuks.
Siis saaks kohe ka raviga alustada.