Vastuvõtu ajad 10.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pöördusin perearsti poole murega seoses munandi paistetusega ja pidevas valus kubeme piirkonnas.Nüüdseks on tekkinud ka kubeme juurde paistetus.Need segavad ja piinavad juba igapäevast tööl käimist ja elu.Mis peaksin tegema seoses eriarsti vastuvõtule kiiremini saamiseks?Kardan,et aeg,mis pakuti 1,5 kuud septembi lõpuks on mu olukord võib-olla halvemaks muutunud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

TÜK meestekliinikus on tasulisele vastuvõtule võimalik saada paari päevaga.
Nii Tartus kui Tallinnas. Pärnus ja Narvas käivad arstid pisut harvem, aga ka seal nädalaga.
Kõige kiirem kontakt: meestekliinik@kliinikum.ee
Või üle meie kodulehe: https://www.kliinikum.ee/meestekliinik/