Peenise eesnahal on imelikud täpikesed 03.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millest voivad sellised kodujuustu sarnasedasjad tulla eesnaha alla ja kuidas seda ravida saaks ja kas see on ohtlik

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel on tegu üsna ulatuslike kondüloomidega (HPV viirus), mis pole kindlasti tekkinud ühe päevaga. Tegu on enamasti sugulisel teel leviva viirushaigusega, mis vajaks kiiret ravi.
Arvestades vanust, siis saate pöörduda noorte nõustamise süsteemi Meestekliinikus. Võtke kaasa ka hommikune esmasjoa uriin, sest mõistlik oleks välistada ka teised suguhaigused.