Põletav tunne keele otsas 02.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olin nädal aega tagasi vahekorras naisega.
Kasutasin küll kondoomi aga olen üsna kindel, et naise keel puutus enne peale panemist kondoomi sisemist poolt, mis on vastu peenist.

Kolm päeva peale seda põletasin õhtul kuuma supiga oma õrnalt oma keelt. Seda on ka varem juhtunud ja halvimal juhul on keel tundlik veel järgmisel päeval. Seekord aga ei ole tundlik (valus) tunne keele otsast siiamaani kadunud.

Lisaks tundub mulle, et mul tekib rohkem ja kiiremini seda valget ollust keele peale. Võimalik, et keelele on tekkinud on ka väikesed punased täpid aga ma pole kindel kas need olid seal juba varem.

Kas on võimalik, et sain talt peenise kaudu suguhaiguse ja see jõudis suhu?

Peale selle tahaksin veel küsida, et kuidas sellise probleemiga arsti poole pöörduda saab (ja kas see peaks olema meestearst?) ja kas on kuidagi võimalik seda läbi haigekassa teha või pean kindlasti ise maksma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan pöörduda oma perearsti poole.
Tema saab kõik teie mured üle vaadata ja lahendada. Vajadusel suunab edasi sobiva spetsialisti juurde.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Eesnäärmepõletik?

Tere.
Mure siis selline, et urineerimise lõpus puudub surve. Varem tuli lõpus ikka sellised kaks-kolm viimast sortsu niiöelda, millega sai nagu kenasti peenise uriinist tühjaks, aga nüüd lihtsalt ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Uuringutest tasuks praegu ära teha eesnäärme sekreedi uuring. Kui on olnud ka eritist kusitist, siis ehk ka suguhaiguste uuringud. Ilmselt oleks hea ära teha ka eesnäärme ultraheliuuring, sest just selles ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: