Kas hormoonraviga on võimalik keha- ning habemekasvu suurendada? 31.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas hormoonraviga on võimalik keha- ning habemekasvu suurendada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saab aidata, aga juhul kui tõesti esineb hormonaalne defitsiit.
Seega algab kõik korrektsetest meessuuhormoonide ja üldise kehalise/sugulise arengu uuringutest.
Seejärel saab edasise kohta midagi täpsemat öelda.
Tulge vastuvõtule!