Valulikkus urineerimise lõpus 31.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mis võib põhjustada mul valu urineerimise lõpus? Probleem algas kui leidsin uue partneri, algul pidasin seda lihtsalt põie põletikuks kuna partneril oli juhuslikult see hetk see. Aga see ei kadunud päris ära. Algul oli ainult õrn valu urineerimise lõpus kuid nüüd on see valu juba päris hull. Vetsu on vaja iga tunni/kolme tagant külastada. Surve on nagu olemas ja ei tilguta aga see valu lõpus ei tohiks olla.
Kas tegemist võib olla eesnäärme põletikuga äkki või siis on suguhaigus?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvestades vanust on põiepõletiku oluliseks põhjuseks siiski ka suguhaigus. Pannes selle kokku teie kaebusega, siis esimese asjana peaks välistama suguhaigused. Kui see pool puhas tuleks, välistada eesnäärmepõletiku võimalus.
Kui partneril on mingid vaevused kuse-sugutraktis, on alati soovitav seksist hoiduda või siis kasutada preservatiivi. Kontrollima peaks ennast alati mõlemad osapooled.

Pöörduge palun Kliinikumi meestkliiniku noorte nõustamise vastuvõtule. saate teenuse kiiresti ja tasuta.