Seksimise õnnetus 18.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas midagi midagi murdus või sai lihtsalt põrutada?
Kuidas ma teen kindlaks, et kas pöörduda arsti poole või mitte?
Iseenesest ei valuta ja turses ka ei ole

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Õnneks luid mida murda selles organis ei ole.
Ilmselt tekkis seksi käigus miskist valest asendist põhjustatud peenise valgekesta (tihe kest ümber kavernooskeha, kus erektsioon verepaisust tekib) trauma ja väike verelehe kaverkooskehast.
Kui suuremaid nähte ei ole, siis vast võib oodata ja vaadata.
Nädala jagu tuleks peenisele rahu anda.
Edaspidi tasuks seksis ajal ka pisut rahulikumalt võtta.
Kui siiski tajute erektsiooni kvaliteedis miskit muutust, tasuks võimalikult kiiresti vastuvõtule tulla. Mida varem siin taastava raviga alustada, seda paremaks situatsiooni saab.