Valged tüükad 18.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere oskate öelda millega tegu.
Puudutades vedi tundlikud aga mitte häirivalt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt ei asenda läbivaatust, eriti kui fookus linal, mitte probleemkohal.
Siiski tundub, et tegu on kondüloomidega, mis on põhjustatud HPV (papiloomiviiruse) poolt.
Enamasti on tegu sugulisel teel leviva haigusega.
Soovitan pöörduda Ülikooli meestekliiniku noorte nõustamise vastuvõtule.
Esimesele visiidile soovitan kaasa võtta ka hommikune esmasjoa uriini ports, sest välistada tuleks ka teised sugulisel teel levivad infektsioonid.