Põletiku avastus. 06.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Naisel diagnoositi arstikul läbivaatlusel emakakaela põletik. Arst soovitas ka partneril teha ravikuur läbi. Ilmselt antibiootiline ravi? Kuhu peaksin mina siis pöörduma et ka ravikuur läbi teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Emakakaevla põletikul on enamasti ka konkreetne põhjustaja. Kui see on teada, on ka teile ravi lihtsam määrata. Kui selget põhjustajat pole, siis tuleb teil teha kompleksne kuse-sugutrakti põletikuuuring. Tulge vastuvõtule! Esimesele visiidile kaasa ka esmasjoa uriin.