eesnäärme valu 05.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tugevast erutusest (näiteks eneserahuldamine) tekkib seemnepurske ajal tugev valu eesnäärme piirkonnas. Tavaelus ei avalda mingeid sümptomeid. PSA on madal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eks see üks vaagna lihastöö koordinatsiooni häire ole. Esmalt tuleks välistada anatoomilised iseärasused ja põletik. Kui neid pole, siis saab teid aidata meie vaagna füsioterapeut. Tulge vastuvõtule- vaatame üle.