Eesnaha probleemid 09.06.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere jàlle pöôrdun teie poole, et soomes sai testid jne tehtud kõik oli negatiivne, tellisin ka endale intiim pesu geeli mida olen nüûd kasutanud, kas peaksin uuesti proovima ka Klotrimasooli kreemi? Kuna kerged laigud jne ikka püsivad, kuid sügelust jne enam pole tihti, kuid vahest hommikuti siiski esineb? Kas oskate mulle veel midgi soovitada või peaksin siiski tulema eestisse ja meestearstile ette nàitama?? Head tagasisidet oodates, lisan lõppu ka pildi et siis ehk oskate paremini öelda

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleem püsib, küll ehk leebemas vormis. Soovitan siiski meestearsti külastada. Kui meie kliinikusse vastuvõtule tulete, võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja ärge enne visiiti 24 tundi peenist peske.
Intiinpesesu geele ma ise ei soovita, aga turg teeb ilmselt edukat oma tööd...