Punn peenisel 10.04.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, nagu pildilt näha on hetkel olukord selline.
Alguse sai asi tegelikult tavalisest ,,vistrikust” mida on enne ka peenisele tekkinud...Seekord pigistasin teda samamoodi nagu iga teinegi kord, kuid asi on läinud nüüd selliseks.
Katsudes on ka veits tundlik, enam ilmselgelt pigistada ei julge.
Läheksin KOHE meeste arstile aga asi on selles et olen kohe- kohe minemas missioonile ja viibin reisi eelses karantiinis- Palun kas oskaksite aidata j soovitada mingit kreemi vms... mille mu naine jôuaks veel apteegist osta ja mulle siia saata.
Tuhat tänu ja kummardus kui suudate aidata

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist rasunäärme sulgusega ja välise manipulatsiooniga sinna lisandunud mikroobse põletikuga.
Vajalikud ravimid on saadaval retseptiga ja seetõttu siinse portaali kaudu kahjuks mitte kommunikeeritavad.
Variant on kontakteeruda oma väeosa arstiga. Teiseks on meil ülikooli meestekliinikus olemas online, Zoom keskkonnas läbiviidavate, visiitide võimalus.
Seni hoidke piirkond vee ja seebiga puhas.