VILL PEENISEL 01.11.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Üks mõni kuu tagasi tekkis peenisele hõõrdumise tagajärjel vill. See vist on vill. Igatahes mügarik, mis on katsudes pehme. Vahepeal kadus ära, kui tegin seksuaalelust pausi. Peale seksuaaleluga jätkamist tuli see tagasi. Otseselt valulik ta pole ja midagi ei erita.

Ma olen proovinud teha pikemat pausi, et see ära kaoks, aga noore mehena on seda raske teha. Kas on mingeid kreeme või salve? Süda oleks kergem, kui saaks üldse vastuse küsimusele, et mida peaksin ette võtma.

Aitäh!

Kõike head

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ütlete: "Süda oleks kergem, kui saaks üldse vastuse küsimusele, et mida peaksin ette võtma."
Kahjuks pole te lisanud pilti ja ka kirjeldus on väga umbmäärane.
Peenise peal võib olla kümneid erinevaid haiguseid ja eripärasid.
Isegi väga hea pildi alusel pole alati neid muutuseid võimalik päris täpselt hinnata.

Soovitan vastuvõtule tulla. Sellist muutust peab kindlasti arst oma silmaga nägema ja käega katsuma!