Eesnaha alt punetab. 02.10.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere sooviks teada millega võib tegu olla ja kas apteegist leiab vajaliku rohu? Perearsti juures käisin pissiproovi tegemas. Põletiku näitajad olid korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on küllalt tugeva eesnaha ja peenise pea põletikuga. Seda tüüpi probleemi puhul on tegemist enamasti bakterist põhjustatud põletikuga. Vastavad ravimid on kõik saadavad retseptiga. Esmaselt soovitan siiski arsti visiiti, kus saab täpsemalt üle vaadata ja vajadusel ka mikroobide uuringu teha.
Kui tulete Ülikooli kliinikumi meestekliinikusse, siis soovitan kaasa võtta esmasjoa uiini ja ka peenist 24 tundi mitte pesta.