Probleem eesnahaga 22.07.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem eesnahaga, tekkis peale seda kui elukaaslane käega rahuldades tõmbas eesnahka liiga palju tagasi nii et valus oli (või on asi milleski muus ja lihtsalt kokkusatumus). Eesnahk on otsast heledam kui ülejäänud sugutinahk. Panin ka pildi. Erektsiooni olekus tuleb eesnahk üle suguti pea "raskemalt" kui varasemalt, ehk siis arvasin ise et on eesnaha kitsenemine. Olen regulaarselt kreemitanud peale mida on ka eesnahk hakanud paremini liikuma aga see "valge sõnas" nagu pildil näha on, pole ära kadunud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on üsna kehva tüüpi eesnahapõletikuga. Internetist võite leida nime alla balanitis xerotica obliterans. Ravi on kenasti olemas, aga antud seisus nõuab juba päris mitu kuud püsivat ravi. Mina kauem lahendust edasi lükkate, seda keerulisem on ilma operatsioonita lahendada. Tulge vastuvõtule.