seemnevedelik verine 16.04.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Läbisin kusiti põletiku antibiootikumi ravi. Uriini proov korras. Seemnevedelik verine. Mis teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem püsib, tuleks kindlasti teha ultraheliuuringud. Enne aga oleks vaja teada, kas PSA tase veres on mõõdetud. Ega te ei kasuta verevedeldajaid - ka need soodustavad sellise mure esiletulekut?
Harv seks võib samuti olla soodustavaks teguriks.
Antud info alusel saan soovitada meestearsti või uroloogi visiiti!