Kõverdunud penis 12.04.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Avastatsin pärast ebaõnnestunud suguakti , et peenise ots , kuskil 1 /4 peal on üsna järsult kõverdunud ( lisatud pilt) . Erektsioon valulik ja kihelus ka munandites. Kas ja kui ohtlik see on - uroloogi juurde praegustes tingimistes ei pääse

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel on tegemist tüüpilise peenise kõveruse haigusjuhuga. Kirja alusel on loota, et pole väga pikalt kestnud. Sellisel juhul on küllalt suur tõenäosus, et saab konservatiivse raviga protsessi pidama ja kõverdumise vähemaks. Kui kõverdumist põhjustav sidekoeline muutus on juba fikseerunud/kivistunud, siis jääb vaid kas leppimine või operatsioon.
Oleme meestekliinikus töö taastanud. Küsige registreerides arsti füüsilist visiiti (viidake sellel küsimusele-vastusele). Tallinnas soovitan dr. Olev Poolametsa, Tartus vast minu vastuvõtule.