Peale kusemist sügeleb. 17.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Käisin meestekliinikus sekreedi uuringul 14.02.20. Vastus kõik korras. Aga mul ikka püsivad vaevused: peale kusemist peenis seest õrnalt kipitab ja kuskil päraku juures on kergelt suruv tunne. Lisaks kergelt mõlemates neerudes suruv tunne. Paremal pool alakõhus kerge ebamugavus surve ja põis ka tundlik. Parem puus tuikab kergelt ja mõlemasse jalga kubemepiirkonda lööb valu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei tea teie uuringute tulemusi. Vaevuste alusel kahtlustan, et tegu võib olla hoopis (seljast lähtuva) radikulaarse valuga. Pöörduge esimeses etapis oma perearsti poole. Kui probleem jääb püsima, siis võite alati tulla teiseks arvamuseks vastuvõtule.