Suurendamine. 10.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist. Käisin teie vastuvõtul paar, kolm kuud tagasi ja te kirjutasite Priligy se tabletid ja küsin kas on veel midagi mida proovida varajase lõpetamise korral või tuleb sellega katsetada. Ja teine küsimus mis ma ültse unustasin on peenise suurendamine . Te kuskil soovitasite mingit venituse aparaati mida sai teie käest osta , kas see peab paika ja mis see maksab.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravimil on erinevad doosid. Kui kasutasite 30 mg, siis võib proovida poole suuremat. Alternatiiviks on peenise tundlikkust vähendavad preparaadid - neid on väga erinevaid ja kenasti sex-poodisest kättesaadavad.

Peenise suurendamise osas lihtsad ja lollikandlad meetodid puuduvad. Kui olete valmis 6 kuud ja 6 tundi päevas peenisele rakendama 1,5 kg tõmbejõudu, siis leiate internetist piisavalt venitusaparaatide müüjaid. Minu kogemus on see, et läbi suure häda ja vaeva saavad soovitule lähedase tulemuse 1 mees 20st või veelgi vähem. Muud meetodid ei tööta. Operatsiooni järel saab küll paar cm pikema, aga ripub, mitte ei seisa kenasti.
Palju paremini aitab hea psühholoog, kes aitab ebakindluse tegelikud põhjused üles otsida ja nende vastu ka vajaliku kaitse leida.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Peenise suurendamine

Kas saaksite palun tuua mõne kindla aparaadi näite.
Mis tõhus on.
Suurendamine ainuke variant mis minu puhul tuleb kõne alla.
Ja olen 100% otsustanud
Olen kuulnud et pump pidi ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kahjuks ei saa aidata.

Loe edasi

peenise suurendamine

Dr Zirel soovitas sellel teemal rääkida teiega. Ta mainis venitus aparaati, millel pidi effekti olema, kas tulemused on püsivad? Või mida teie soovitate?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Venitusaparaadi tulemused on paarikuuse kasutamise korra püsivad. Lisainfot leiate rohketest varasematest vastustest samal teemal.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

Peenise suurendamine

Kuidas ja kui kallis on peenise suurendamine ... kas tehakse seda eestis

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Operatiivse suurendamise võimaluste kohta küsige dr. Kütilt. Pikendamise üheks enamlevinud võimaluseks on ka spetsiaalse venitusaparaadi kasutamine. Täpsem info eri meetoditest ja nende hindadest saate ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: