Valge koorik peenisel 02.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Seksides tekkis lõhe mis paranes ja sinna tekkis selline valge koorik. Kas ma peaks muretsema, et tegu on kondüloomiga või paraneb see koorik ise ära? Miks koorik jääb valgeks ja pinnapealseks?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi resolutsioon kahjuks peenstruktuuri vaatlemist ei võimalda. Kaugelt vaadates on kondüloomi võimalus siiski küllalt suur. Kondüloomid kipuvadki tekkima nõrgema kaitsevõimega, kahjustunud naha peale. Soovitan siiski meestearsti või suguhaiguste arsti külastada.