Eesnahk kidaga suguti pea küljes 25.01.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Et kas see normaalne et ta nii palju sinna kinni kasvanud? et põhimõtteliselt ei saa eesnahka täitsa maha tõmmata ilma et hakkab suguti pead viltu vedama selle kidaga millega ta sinna kinnitub. Seksuaalelus üritan ka väga tagasihoidlikult läbi lüüa kuna kardan et äkki võib see rebeneda seal. Et äkki oskate nõu anda et kuidas toimida? Et kas peaks selle sealt lahti lõigata laskma või mis?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi peal paistab tegu olevat päris tavalise ja normaalse eesnaha kidaga. Kui ikka häirib, siis tasuks tulla vastuvõtule. Kodus võiks sellest mainitud peenise pea viltuvedamisest eelnevalt pildi teha. Ilma läbivaatuseta ravisoovitust kahjuks anda ei saa.