Kahtlased laigud ja punnid. 21.11.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Küsimus järgmine et on sellised kahtlased laigud eesnaha all korra päraselt mõlemal pool peenise külge sama suured, ei ole valusad ega midagi. Kas on mõni haigus v mis jama ? Need on juba umbes 2 kuud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt pole just kõige parem, aga meenutab sellise haiguse nagu Balanitis circinata leebemat vormi. See omakorda on sageli seotud reaktiivse artridiiga (liigespõletikuga).
Täpsema hinnagu andmiseks peaksin ikkagi oma silma ja käega leiu üle vaatama. Siis saab otsustda ka ravi üle.
Kui tulete vastuvõtule, võtke kohe ka esmaskusi kaasa!