Imelik kuiv laik 24.04.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisele tekkis imelik kuiv laik, ei sügele ega valuta, lihtsalt heledam laik ja nahk natuke ketendab sealt. Tundub et tekkis peale raseerimist viimane kord ja on ca 2 nädalat püsinud. Pildilt ei ole võibolla nii hästi näha hetkel, vahepeal see laik heledam isegi ja ketendab natuke.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline kroonilise põletiku pilt. Ei tohiks olla nakkav. Enamasti allub kenasti hormoonravile. Need aga saadaval retseptiga ja selle saamiseks on vaja arsti visiiti.