Ikka vana asi, ajab kusele tihedalt. 09.03.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Püüdsin teiega ühendust saada, aga ei ole õnnestunud. Teie viimane jutt oli,et saadate mind teise spetsialisti juurde ja sinna jäigi pooleli.
Kas saaksite mulle õelda,et kas mu häda on lootusetu asi või on mingi ravi, sest väga raske on igapäeva toiminguid teha sedasi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui oli jutt, et saadan teiseks arvamuseks koleegile, siis ilmselt on teil digisüsteemis selleks juba digisaatekiri olemas. Uroloogi vastuvõtule! Kuna siin on kõik küsimused inkognito, siis ma ei tea, kelle küsimusele vastan ja seetõttu peensusteni minna ei saa. Funktsionaalsed kusemishäireid on tõesti sageli väga raske parandada. Teades meie kliiniku ja enda toimimispõhimõtteid, usun et põletikud oleme me siiski üsna kindlat välistanud.
Meestekliinikus on alati võimalik tellida telefonikonsultatsioon.