Sooviks teada mis punased laigud 22.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale mitmekordsed vahekorda tekib eesnahale punased laigud ning vahel ka mõni väike punane punni laadne laik olen kasutanud travacort salvi mis arst kirjutas ning paari päevaga kaob ja siis ilmub pärast mõnda vahekorda tagasi

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

80-90% eesnahapõletikest on otseselt seotud partneri tupe keskonna probleemidega. Kirjeldate tüüpilist juhtu. Lahendus tuleb, kui partneri tupekeskkond korda saab - soovitage tal pöörduda naistearsti vastuvõtule. Las ütleb seal, et teil tekoib selline leid peale vahekorda.