On tekkinud peenise peale valged täpid 22.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

On juba mõned aastad olnud sellised valged täpid peenisepea all (lisasin pildi) need ei sügele ega häiri. Tundub et neid tuleb iga aastaga aina juurde. Kuidas seda ravida ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on täiesti normaalse peenisega. Need valged näsad on pärlpaapulid. Vaevalt, et neid juurde tuleb. Aktiivse seksuaaleluga pigem kuluvad väiksemaks. Pole vaja muretseda!