Uriini tilkumine. 20.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Mureks uriini tilkumine. Umbes 2kuud tagasi oli pidev pissihäda, peale pissil käimist jäi uriin tilkuma. Lisaks oli vahel õrn valu kubemepiirkonnas ja reielihastes(rätsepalihastes). Kestis see paar nädalat, siis jäi tilkumine järgi ja valud samuti. Nüüd on uuesti hakanud tilkuma ja samuti õrn lihasvalu reites. Kas on põhjust tulla arsti vastuvõtule või on selliste sümptomite vastu mõnda muud lahendust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige tähtsam on selgeks saada, mis sellist kaebust põhjustab. Kõige tüüpilisem põhjus meie laiuskraadidel on eesnäärmepõletik. sellele viitab ka kusemishäire. Aga lihasvalu reites võib viidata ka teistele haigustele. Tulge vastuvõtule!