Haavandid peenisel 17.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, peale kaitsmata vahekorda tekkisid paari päeva pärast imelikud valged vistrikud. Mõne aja pärast läksid need katki ja veritsesid veidi. Nüüd on lihtsalt haavandid juba mitu päeva. Millega võiks tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui oli võras partner, tuleks esmajoones ära teha suguhaiguste uuringud. Kui püsipartner, siis võib tegu olla lihtsalt mikrotrauma ja mikroobse põletikuga. Ainult (kehva resolutsiooniga) pildi alusel kahjuks kindlat diggńoosi panna ei saa. Soovitan ikkagi meestarsti vastuvõtule tulla. Meestekliiniku Tallinna keskuses oli paar vaba aega isegi homseks saada...