Valge kõva moodustis peenisepea juures 14.11.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millega on tegu ja kuidas ravida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vana, krooniline ja tõsise nahakasjustusega eesnahapõletik. Arvestades vanust tuleks välistada ka kehvemad ja haigused. Ainult pildi alusel täpset diagnoosi kahjuks panna antud juhul ei ole võimalik. Soovitan pöörduda kas uroloogi või meestearsti vastuvõtule.