Suguelundi ümber suured ja punased villid. 26.05.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Suguelundi ümber punased villid ja sügelevad.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Herpese moodi päris ei ole. Pildi alusel on lõpphinangut raske anda, kuid tundub eelkõige molluskite (samuti viirushaigus, kuid leebem) moodi. Soovitan siiski ennast meestearstile või vaha-suguhaigsute arstile ette näidata! Ravimid kenasti olemas.