Peavalu mehel enne orgasmi 10.03.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mehel tekib peavalu vahetult enne orgasmi?
Peavalu on väga tugev meelekohtades mõlemal pool. Valu väga tugev, mis paneb keha värisema. Võib kesta mitmeid tunde. Peale valuvaigistite võtmist taandub.
Tekibki 5-10 sek jooksul väga julm valu.
Kuidas saaks probleemile jälile? Millise arsti poole pöörduda? Asi on kestnud paar kuud. On kordi kus peavalu ei teki.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kogenud meestearsti vastuvõtule. Täpset põhjust me alati ei leiagi. Kindlasti tuleb välistada teatud hormonaalsed kõrvalekalded ja seejärel saab arutada ennetava ravi kasutamise üle.