kõrvetav/ebamugav tugev valu 15.02.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem on siis selline, et see kohutav ebamugav valu eksisteerib umbes peenise taga. See valu esineb küll harva, umbes korra paari kuu jooksul aga kui see tuleb siis ikka väga korralikult.See kõrvetav tunne on nii talumatu et ajab paanika ja soovi urineerida kuna urineerimisel see valu leevendub korraks.Mul vahepeal oli täitsa kuni aasta see valu kadunud aga olin hiljuti kaitsmata vahekorras ja see ebamugav tunne seal peenise taga alas on tagasi tulnud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt tuleks välistada sugutrakti põletikud. Kui see pool korras, siis tuleb vaadata vaagna närviregulatsiooni ja selja poolt. Väga tugev valu võib olla seotud ka seljahaigustega. Tulge uuringutele.