Tihe urineerimisvajadus eriti magades. 09.01.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, probleem seisneb sagedasel urineerimisel. Enne magamaminekut käin ära, kuid magades vaja kohe tunni paari pärast uuesti minna.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esimene põhjus - liigne vedelikutarbimine päeva teisel poolel. Kui see pool pole põhjuseks, siis tuleks välistada kuse-sugutrakti põletik. Vastuvõtule tulles võtke kaasa esmaskusi, tegema peaks eesnääreme sekreedi uuringu ja/või sperma analüüsi.