Heledam laik eesnahal 24.12.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Olen täheldanud, et viimase 2 nädala jooksul on tekkinud eesnahale heledam laik, mida varem pole olnud. Pole tähele pannud, et oleks sügelenud või valu teinud. Nahka pingule tõmmates, pole seda laiku enam näha.Suguhaigus ehk on välistatud, sest olen ühe partneriga ning tema käis just hiljuti kontrollis ning tulemused olid kõik korras.
Hetkel olen välismaal ning kahjuks lähiajal ei saa vastuvõttu pöörduda. Oleksin väga tänulik, kui oskaksite mulle nõu anda, millega on tegu ja kas peaksin muretsema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmapilgul vaadates normaalne nahk pigmentatsiooni eripäraga. Kui süveneb, siis tasuks konsulteerida nahaarstiga. Põletik ei tundu olevat.