Vahutav uriin 16.06.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, minu uriin on vahutanud juba kolm kuud või isegi neli. Käisin perearsti juures kartes neeru põletikku kuna ala selg annab vahest kahtlaselt tunda, aga see võis olla seljalihase põletik ülepingest tööl. Arst tegi vereanalüüsi ja ka uriini analüüsi mis olid korras. Hirm või kahtlus tekkis muidugi sellest, et paar aastat tagasi oli pisike neerukivi mis väljus ise. Probleem aga ei ole lahenenud tänaseni. Uriin ikka vahutab ja palju, klaasi urineerides märkan vahest hägust uriini, vahest selget uriini, aga vaht on seal 80 protsenti kindlasti. Vaht ei teki kiirest urineerimisel, survest. Surve on kuidagi vähenenud. Isegi väikse koguse juures on vaht mis jääb pinnale 1h kestma. Väga harva tekib kipitus peenisel, mäletan ka paari korda põletust urineerimisel, aga see oli ammu ja ainult 2x. Vahest tunnen valulikkust munandites, aga mitte midagi karmi. Elukaaslasel avastati klamüüdia, meile anti rohud. Kolm tabletti, kui neid võtsin, kadusid sümptomid, aga koheselt pärast mõju tekkis vahutav uriin tagasi. Palun abi, milles võib asi olla. Kas asi neerudes või on tegemist suguhaigusega, kelle poole edasi pöörduda, tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vahutavale uriinile pole kahjuks ühest põhjust pakkuda. Kui antibiootikumiga ära kadus, siis võiks tõesti mikrobioloogilist põhjust otsida. Soovitan tulla meestekliinikusse uuringutele. Meie laborivõimalused lubavad kergesti tuvastada nii kuse põletiku kui ka võimaliku mikroobse komponendi samast materjalist. Klamüüdia ja ebamäärased vaagna piirkonna vaevused räägivad samuti probleemide olemasolust.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Peenisel kõva tükk

Tere.

Avastasin peenise sees tugeva väikse tüki ja passimine on samuti natuke raskendatud just hommikuti.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tulge meie kliinikusse noormeeste nõustamise vastuvõtule.
Vaatame üle ja leiame lahenduse.
Hommikune esmasjoa uriin ka kaasa!

Loe edasi

valulik urineerimine.

Juba mitu kuud on urineerimine valulik.Kuid mitte igakord.korra oli ka uriin verine.Milles on probleem??

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Suure tõenäosusega on teil krooniline sugutrakti põletik. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

uriin

Mu uriin on sellist punakamat tooni, mida see tähendab? Urineerida ei ole valus aga lihtsalt tavakollasest on ta kuidagi erksamaks läinud - punasemaks.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kallid küsijad - kui soovite informatiivset vastust, siis palun vaevuge kirja panema ka oma üldandmed - vanus, sugu jne. Ka haigust või muutust ning selle tekkeaega ja -tingimusi võiks veidi selgemalt ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: