Erektsioon ja selle kestvus 07.06.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma olen päris kindel et teil pole võimalik ajaliselt kõikidesse siin kirjutatud probleemidesse süveneda ja vastate pinnapealselt ja sisendate pisut lootust.
Aga kui päris aus olla siis milline võiks olla tegevuskava ja kui palju on lootust .Mul on pere ja lapsed mis võtavad esmajärjekorras rahalised vahendid .
Kuid Dr. Ausmees leidis et oli väike põletik ja eesnääre oli ka pisut suurenenud,muud näitajad olid korras.Peaksite ise neid uuringuid vaatama,mis on perearstil ja Meditas.Sellest ajast saadik pole teisi parnereid olnud ja lisaks pole suitsetanud ehk 4 aastat ja alkoholi 8 aasatat. Jooksen,käin jõusaalis ja proovin elada tervislikult.Pole ka hiljem põdenud mingeid haigusi.Kehakaal on ka normis,180 pikkust ja 85 kaalu.
Kuid viimane aasta käin tihedalt urineerimas ,verd pole ja valusid ka mitte.See on vahelduvalt ,mõni päev on nagu ok aga järgmine öö võin isegi 2 korda ärgata et wc minna.Ja sellega seoses on erektsioon ja selle kestvus ka vähenenud veelgi.Kui peenis juurelt millegiga kinni pigistada siis on päris ok erektsioon aga liiga ruttu tuleb lõpetamine ja siis ei jaksa rohkem kuigi tahe oleks suur. Kui peenis tuppe viia siis kõige rohkem 10 tõuget ja jõuan juba orgasmini
Juulis on puhkus,siis saaksin tegeleda selle probleemiga.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haiguslugusid ma siin vastates tõesti läbi kammima ei hakka.
Erektsioonihäire ravimite valik on suur ja lai. Kindlasti leiab nende hulgast ka ravimi, millel kõrvaltoimeid teie jaoks minimaalselt või puuduvad need üldse.
Arvestades vanust, tuleks siiski leida põhjus. Ilmselt oleks hea ära teha hormoonuuringud. Eesnäärmepõletik, milelle ajaloos viitate ja millele osutab ka süvenev kusemishäire, võib samuti probleemi võimendada. Seega vajate probleemi lahendamiseks esmalt korrektseid uuringuid ja alles siis saab kõneleda ravist.