Tihe urineerimine ja pakitsus 06.06.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tihe urineerimine

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esiteks, Viljandis saite käia uroloogi, mitte meestearsti vastuvõtul.
Kirjeldate suure tõenäosusega üsna tüüpilist eesnäärmepõletiku haigusjuhtu.
Uriini analüüs siin palju ei aita. Diagnoosimiseks on vaja teha eesnäärme sekreedi uuring. Soovitan meestearsti vastuvõtule tulla. Võimalik Tartus või Tallinnas. Üle paari kuu käib Viljandis nüüd ka meestekliiniku mobiilne vastuvõtukabinet.