verevalumid peenisel peale vahekorda 03.06.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! probleem selline, et peenise pea juures kus on verevalumid tekkisid aastaid tagasi juba väiksed valged peenikesed jooned või nagu ämblikuvõrk vms (mõne mm pikkused vb). Nüüd on natuke suuremaks või laiemaks läinud ja natuke rohkem peenise pea peale. Verevalumid tekivad just peale vahekorda ja kohati on ka vahekord natuke valulik. Äkki oskate öelda milles asi võib olla või kuidas seda korda saada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on üsna ebamugava eesnaha ja peenise pea kroonilise põletikuga - balanitis xerotica oblitrans.
Ravi, küll aeganõudev, aga on kenasti võimalik. Tulge vastuvõtule! Mida pikemalt haigus kestab, seda raskem on ravida.