Päraku valu. 29.04.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen teie patsient, ravisime eesnäärme põletikku. Peale eesnäärme uuringuid on mul pärakuauk koguaeg valus, kiheleb ja tuleb mingit vedelikku pidevalt. Soovitasite Klotrimasooli aga see küll pole midagi aidanud. Milles võib olla viga ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige tõenäolisem on pärasoole põletik. Siin prooviks esmalt lühikese antibiootikumraviga. Kui ei allu, siis peaks tegema täiendavad uuringud täpse põhjuse tuvastamiseks.