Suguti nahavärv muutus mustaks pärast vahekorda? 02.01.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olin vahekorras ühe tüdrukuga ning hommikul ärgates oli peenise keskmine osa lausa mustaks muutunud(nahavärvuselt). Ma ei tunne, et sealt midagi valutaks või urineerimisel valu oleks. Aga värv on küll veidi hirmuäratav - see oleks justkui nagu sinikas aga päris süsimust kohati. Paistetust ma ei ole täheldanud. Millega võiks tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist siiski verevalumiga. Kui probleem püsib, siis tasuks vast arstile ennast ette näidata. Ilma nägemata siin tarka nõu anda ei ole võimalik.