Peenise pea punetus. 28.11.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kolm kuni neli nädalat tagasi tundsin suguti pea alla oleval nahal ühe koha peal sügelust ja nägin ka punetust. Kusiti otsal on sügelev kipitus tunne aegajalt, kuid näha midagi ei ole. Olen paar nädalat kasutanud Klotrimazooli. Peale suguti pesemist on näha ka punane lööve kusiti peal. Mõned aastad tagasi käisin nahaarsti juures, kui reite sisepindadel olid punased sügelevad laigud. Arts ütles, et mul on nahk väga vastuvõtlik seenhaigustele.
Enne praegust seisu ega ka nüüd ei ole sugulises vahekorras olnud. Nahaarstide järjekorrad on väga pikad. Kas võib sellise sümptomiga vahekorras olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on mõõduka aktiivsusega eesnahapõletikuga. Pole päris seene moodi. Põletik võib olla ohtlik teie partnerile. Mina soovitaks teha korrektsed uuringud põhjuste osas. Eelkõige on vajalik eesnaha aluse materjali aeroobne külv. Enne visiiti soovitan tutvuda: http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/loe-enne-visiiti