Ärevushäired ja suguelu 11.11.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Mul pikemat aega ärevushäired väljalöönud, nüüd mul sugueluga probleeme, vahekorra aeg ei lähe piisavalt kõvaks. Kas need asjad võivad omavahel kuidagi seotud olla? Ja mis ma tegema peaksin?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioonihäired on suhteliselt kergesti ravitavad. Tundliku närvikavaga meestel esineb seksuaalprobleeme oluliselt enam. Lisamõju võivad anda ka kasutatavad ravimid. Arvestades vanust, siis tuleks kindlasti välistada ka füüsilised põhjused. Probleem on keerukas ja lahendamiseks soovitan tulla vastuvõtule.