Imelik tunne viimase 7 paeva jooskul 15.09.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimase 7 paeva jooksul on imelik orn tunne munandite ja paraku vahel.Midagi viga pole,kuid miski nagu natukene segab.Natuke rohkem on vetsu vahel kaimist nii molemas osas.Kas asi on muret tekitav,ning kas peaks kohe midagi tegema.
Ennem pole sellist tunnet olnud,ja ei oska midagi peale hakata.Jalad oleks ka nagu natuke jahedad.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on ebamugavus selles piirkonnas ja kusemine ka muutunud, siis tuleks esmajoones välistada eesnäärmepõletiku võimalus. Selleks tuleks teha eesnäärme sekreedi uuring.