Lööve suguelundil 27.08.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Paar päeva tagasi tekkis peenisele lööve (pilt lisatud manuses). Algul natuke sügeles aga enamasti ei olnud seda eriti tunda ning valu ei kaasnenud. Lööve suurus umbes 1cm. Kardan, et tegu võib olla süüfilisega ning sooviksin Teie arvamust niipea kui võimalik. Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel kahtlustaks karvanääpsu põletikku. Taandub enamasti ise. Kui seksuaalkäitumise alusel on alust süüfilist karta, siis tuleks ikkagi korrektsed suguhaiguste uuringud ära teha!