Eesnäärmeoperatsiooni järel tekkinud probleem 08.07.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Neli aastat tagasi veebruar. 2011.a. olin eesnärme operatsioonil.
Selle aasta alguses hakkas vaevama urineerimise ajal vajadus kõvasti lihaseid pingutada ja urineerimise katkendlikkus katkendlikkus. Iga pingutuse järele tuleb jälle üks sorts.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatsiooni ja haigust mida raviti te ei nimeta. Antud juhul pole ilmselt otsest seost 4a tagasi toimunud operatsiooniga. Tegu kas uue eesnäärme vohamise, põletiku, kasvaja või põie närviregulatsiooni häirega. Selleks, et aru saada, millega konkreetselt, tuleks uroloogi vastuvõtule minna.