kihelus peenisel 12.05.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kusetoru on kergelt valulik kui pigistada, peenise ots kiheleb ja eesnaha alla tekib valget ollust. Kusemisel ei ole valus,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tuleks teha suguhaiguste testid. Kuna te tekke asjaoludest ei räägi, siis alustada tuleks sealt. Võimalik ka lihtsalt partneri tupepõletikust tingitud ärritus. Kui pole seotud seksuaaleluga, siis tuleks esmalt välistada eesnäärmepõletik.