Peenise otsal valge laik 26.03.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise otsas (tipus) nahapeal on valge laik väheke nahast kõrgem (nagu oleks arm) vahepeal on juurde tulnud. Ei puneta ega sügele.
Ei ole ka tegemist nende väikeste valgete täppidega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist ilmselt ühe kroonilise eesnahapõletiku vormiga. Täpsemaks hindamiseks on aga vaja probleemi näha. Soovitan vastuvõtule tulla. Mida kiiremini ravi alustada, seda kiirem ja püsivam on tulemus.