valu küljes 02.03.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Minu abikaasal kaasneb seemnepurskega tugev valu vasakus küljes rinnaku kõrgusel.
Südant on kontrollitud ja on korras.Millega võiks tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma meest läbi vaatamata on siin keeruline miskit nõu anda. Suure tõenäosusega on tegemist miski närvijuure ärritusega. Mis seda omakorda põhjustab vajab uurimist. Mina alustaksin siis eesnäärme ja eelkõige seemnepõiekeste ultraheliuuringust ja siis saaks edasi mõelda.